اگر میخواهید پیج اینستاگرام شما خیلی زود اصطلاحا ” بالا بیاید ” و دیده شوید روش هایی وجود دارد که در این بخش به آنها می پردازیم.

افزایش فالوور

اولین و راحت ترین روش برای بالا آمدن یک پیج در اینستاگرام داشتن فالوور زیاد است. بسیاری از افراد سعی میکنند با خرید فالوور این کار را انجام دهند، شاید در ظاهر این کار جوابگوی نیاز شما باشد اما بهتر است بدانید این مسئله خلاف قوانین اینستاگرام است و حتی در صورتی که از ربات ها برای افزایش فالوور استفاده کنید همواره این احتمال وجود دارد که پیج شما توسط اینستاگرام بسته شود. به جای افزایش فالوور از این طریق بهتر است به فکر افزایش واقعی دنبال کننده های خود باشید تا بتوانید بازار هدف را جذب کنید.

بهترین راه برای افزایش فالوور تبلیغات با پیج های همسو و همچنین ایجاد محتوای کاربرپسند است. این راه مطمئن ترین روش برای افزایش فالوورهای شماست. برای اینکه بتوانید مخاطب را جذب کنید باید یک پیج کاملا حرفه ای ، به روز و با کیفیت داشته باشید. زمانی که پیج منظم و پربازدهی داشته باشید توسط الگوریتم های گوگل در صفحه اکسپلور قرار میگیرید و به این ترتیب شانس دیده شدن شما بیشتر خواهد شد.

محتوای با کیفیت

مهمترین اصل در دیده شدن صفحه شما در اینستاگرام محتوای با کیفیت است. سعی کنید در هر زمینه ای که فعالیت می کنید بهترین پیج را داشته باشید. محتوای با کیفیت و مخاطب پسند تولید کنید. به این ترتیب احتمال دیده شدن شما بیشتر خواهد بود. وقتی مخاطب از محتوای تولید شده راضی باشد با لایک کردن و یا کامنت گذاشتن رضایتش را نشان میدهد هرچه لایک و کامنت بیشتری داشته باشید رشد شما در اینستاگرام بیشتر خواهد بود.

تبلیغات در اینستاگرام

این روش ممکن است کمی هزینه های شما را زیاد کند اما در عوض به نتیجه دلخواه می رسید. سریعترین روش برای بیشتر دیده شدن این است که تبلیغات داشته باشید. انتخاب این که تبلیغات شما در چه صفحاتی صورت بگیرد بسیار مهم است. سعی کنید از پیج های هم سو با محتوای پیج خود کارتان را شروع کنید تا مخاطب هدف جذب کنید. استفاده از پیج های پربازدید مثل پیج اینفلوئنسرهای سرشناس نیز ایده خوبی است. اگرچه شاید تمام مخاطبان، کاربر هدف شما نباشند اما به دیده شدن پیج شما کمک می کند.

استفاده از استوری های جذاب

یکی از راه های دیده شدن پیج شما استفاده از استوری است. حتی اگر پیج شما بسته باشد استوری های شما توسط همه کاربرانی که اکانت شما را می بینند قابل رویت است. بنابراین با استفاده از استوری های جذاب می توانید مخاطبان بیشتری جذب کنید و به این ترتیب آمار بازدیدهایتان را بیشتر کنید.

استفاده از هشتگ ها

فراموش نکنید که یکی از مهمترین راه های بالا آمدن پیج استفاده از هشتگ هاست. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید از هشتگ های پر بازدید برای بیشتر دیده شدن پست هایتان بهره بگیرید. طبق آمار پست هایی که هشتگ مناسب داشته باشند تا ده برابر بیش از پست های بدون هشتگ دیده می شوند.

ویدئوهای جذاب

فراموش نکنید که ویدئوهای جذاب هم میتواند عامل دیگری برای بالا رفتن پیج شما در اینستاگرام باشد. در این مورد دقت کنید که کاور مناسبی برای محتوای خود انتخاب کنید. سعی کنید کاور مرتبط با موضوع محتوا باشد و سعی در گول زدن مخاطب نداشته باشید. چرا که ممکن است مخاطبان خود را به راحتی از دست بدهید.

با استفاده از راه کارهای ارائه شده در بالا شما می توانید پیج خود را در اینستاگرام به راحتی بالا بیاورید. فراموش نکنید در هر صورت این کاربران هدف هستند که باعث می شوند پیج شما جایگاه واقعی خود را پیدا کند. اگر بازدید، لایک، کامنت و بازخورد خوبی داشته باشید پیج شما در تب اکسپلور اینستاگرام قرار میگیرد و به این ترتیب شانس دیده شدن پیج شما چندین برابر می شود. پس سعی کنید صبور باشید و با استفاده از راه های درست و طبق مقررات اینستاگرام پیش بروید تا خدای نکرده پیج شما دچار مشکل جدی نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *