چرا نمی توانیم لیست فالوورها و فالویینگ های اینستاگرام خود را ببینیم؟

کاربران اینستاگرام در حین استفاده از اینستاگرام با مشکلات جدیدی روبه رو میشن. انگاری هر چی اینستاگرام بروزتر میشه، مشکلات بیشتری نشون داده میشه.

متاسفانه اخیرا اینستاگرام با اشکالات زیادی مواجه است از جمله: عدم مشاهده لیست فالوورکننده هاشون، حق انتشار کپی رایت موسیقی، ارور sorry something went wrong ، جلوگیری از ورود به اینستاگرام و غیره…

با بروز اشکالاتی، گاهی اوقات کاربران اینستاگرام نمی تونن فالوورهای خودشون رو تو لیست فالوورهاشون ببینن و نمیتونن با فالوورهاشون ارتباط برقرار کنن.

در کمال ناباوری، در تاریخ 13 فوریه 2019، اینستاگرام تایید کرد که مشکلی برای تعداد فالوورها به وجود اومده.

طبق گفته اینستاگرام در توئیتر:

“ما در حال حاضر از مسئله ای آگاهیم که باعث تغییر در تعداد فالوورهای بعضی افراد می شود. در اسرع وقت در حال تلاش برای حل این مشکل هستیم.”

بعضی از افراد به دنبال اینن که چرا نمیتونن لیست فالوورهاشون رو ببینن و ما پاسخ های احتمالی براشون داریم:

1) اول از همه باید مطمئن باشین که برنامه اینستاگرام به طور خودکار بروزرسانی نمیشه، سپس اینستاگرام رو حذف کنین.

بعد از حذف اینستاگرام، نسخه قدیمی اینستاگرام رو در گوگل جستجو و دانلود کنین سپس اون نسخه رو، روی گوشی خودتون نصب کنین. بعدش باید حساب کاربری تون رو وارد کنین. حالا بررسی کنین که آیا مشکل حل شده و میتونین فالوورهاتون رو در لیست فالوورها ببینین.

2) مطمئن بشین که وارد حساب کاربری خودتون شدین.

بعضی از کاربران بیش از یه اکانت اینستاگرام دارن و فراموش میکنن که وارد کدوم حساب اینستاگرامی شدن. پس قبل از نگرانی در مورد ناپدید شدن فالوورهاتون، توصیه میکنم که نام کاربری تون رو چک کنین تا مطمئن بشین که درست وارد حساب کاربری تون شدین. این مشکل به احتمال زیاد زمانی اتفاق میفته که عکس پروفایل چندین اکانت اینستاگرامتون یکسان باشه ولی نام کاربری شون با هم فرق داشته باشه.

3) گاهی اوقات ممکنه همه فالوورهاتون رو در لیست ببینین به جز یک اکانت یا چند اکانت و ممکنه سردرگم بشین و تعجب کنین که آیا اونارو آنفالو کردین!

احتمالا وقتی بیشتر از 200 فالوور در اینستاگرام داشته باشین، مشکلی پیش میاد. اگه کمتر از 200 فالوور داشته باشین، اونا به ترتیب حروف الفبا تو لیست فالوورهاتون هستن ولی اگه بیشتر از 200 فالوور اینستاگرام داشته باشین، اینستاگرام جدیدترین اونها رو براتون نشون میده.

دلایل احتمالی دیگه ای وجود داره که یک یا بعضی از فالوورهاتون گم شده باشن و شما دیگه اونارو نتونین تو لیست فالوورهاتون در اینستاگرام ببینین:

  • ممکنه کاربر حساب کاربریش رو غیرفعال کرده باشه.
  • ممکنه اینستاگرام به دلیل نقض قوانین اینستاگرامی، اون اکانت رو حذف کرده باشه.
  • ممکنه کابران حساب خوشون رو حذف کرده باشن.

4) بررسی کنین که آیا اینستاگرام شما نیاز به بروزرسانی دارد یا خیر

حتی اگه ما به نصب یه نسخه قبلتر اینستاگرام اشاره کردیم، گاهی اوقات برعکسه و باید آخرین نسخه رو امتحان کنین.

5) برای چند ساعتی اینستاگرام رو ترک کنین

ممکنه این یه مشکل جدی نباشه و بعد از چند ساعت حل بشه. پس اقدامی نکنین و منتظر نتیجه باشین.

6) با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرین

اگه هیچ کدوم از روش هایی که بالا گفته شد کار نکرد، آخرین انتخابتون این باشه که با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرین و مشکلتون رو براشون توضیح بدین. یکم طول میکشه تا جواب بگیرین اما اونها مشکلتون رو حل میکنن.

اینم امتحان کنین و تجربیاتتون رو با ما در میون بذارین و بگین کدوم یکی برای شما بهترین بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *